WSZYSTKIE DAROWIZNY NA RZECZ NASZEJ FUNDACJI PODLEGAJĄ ODLICZENIU

Jeżeli jesteś przekonany do tego co robimy, jeżeli chcesz chociaż trochę poprawić jakość życia komuś , kto nigdy nie będzie mógł życ tak, jak Ty żyjesz i jeśli wreszcie kochasz zwierzęta, wspomóż naszą fundację. Zarówno osoby niepełnosprawne, czekające na swojego psa pomocnika jak i te wspaniałe psy są tego warte. Swoim datkiem pomagasz podwójnie.

Na mocy obowiązujących ustaw wszystkie darowizny na rzecz Fundacji Pomocna Łapa podlegają odliczeniom.

1. Darowizna od osoby fizycznej: zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych (z dn.26 lipca 1991, z późn.zm.), darczyńca może odliczyć kwotę do wysokości nie przekraczającej 6% dochodu, stanowiącego podstawę opodatkowania w danym roku podatkowym.

2. Darowizna od osoby prawnej: zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych(Dz. U. Nr 54, poz. 654 z roku 2000 z późn.zm., art 18, ust.1, pkt 1), od podstawy opodatkowania można odliczyć przekazaną darowiznę do wysokości nie przekraczającej 10% dochodu w danym roku podatkowym.

3. 1%od podatku dochodowego: Ponieważ jesteśmy organizacją pożytku publicznego, to osoby fizyczne i firmy mogą przekazać nam 1% od podatku dochodowego. Jak to zrobić można przeczytać tutaj

Darowizny można wpłacać na konto fundacji (nr konta: 49 1240 2816 1111 0010 3915 7882).


ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM


Wolontariuszem w naszej fundacji może być każdy, kto kocha psy i ludzi, kto jest czuły i wrażliwy na ludzką niemoc. Zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcą nie tylko pomagać innym, ale także doskonalić swoje umiejętności w obcowaniu z psami.

Jeśli spełniasz te warunki, obiecujemy ci wiele satysfakcji. Pamiętaj jednak o kilku zasadach:

-nie oferuj swej pomocy, jeśli nie jesteś przekonany o wartości tego co robisz.

-bądź otwarty na wiedzę doskonalącą twoje działania.

-nie oczekuj wdzięczności, nie wszyscy potrafią ją okazać.

Zapraszamy każdego, kto chce coś robić. Wszystkie pomysły są mile widziane.


WSTAW NA SWOJĄ STRONĘ NASZ BANER

Tak też pomożesz, bo więcej osób dowie się o działalności naszej fundacji. Może tym sposobem zgromadzimy więcej funduszy na szkolenie psów i przekazywanie ich osobom niepełnosprawnym.
Sponsorzy: